MODIS 2 / kuchyňské digestoře

Digestory MODIS 2 

Digestoře MODIS 2 byly navrženy jako stavebnicový systém, který  umožňuje zvolit dodávku vcelku nebo sestavení přímo na stavbě svépomocí dle jednoduchého návodu. Na výrobu je použit výhradně nerezový plech AISI 304 tloušťky 1 mm, který zajišťuje odpovídající odolnost proti vysoké teplotě, vlhkosti a organickým sloučeninám. Typ MODIS 2 je první zařízení, ve kterém je použito svítidlo vlastní konstrukce v nerezovém plášti s krytím IP54 a teplotní odolností do 60 °C. Provedení svítidla zajišťuje požadovanou intenzitu a rovnoměrnost osvětlení na pracovní ploše. K filtraci neboli odlučování tuků z odpadního vzduchu jsou použity tahokové filtry typu MODIS  400 × 400 s účinností až 90 %.

Ako správne navrhnúť systém pre veľkokuchyne?

V tejto sekcii sa dozviete všetko o správnom návrhu systémov a čoho sa vyvarovať. Určené hlavne pre prevádzkovateľov stravovacích zariadení.

čítajte ďalej

Prečo ATREA?

ATREA SK s.r.o. je výrobcom hlavných častí systémov, medzi ktoré patria vetracie jednotky DUPLEX s rekuperáciou tepla, vetracie a klimatizačné stropy, digestory a regulácia. Všetko získate od jedného výrobcu s jednou zárukou až na 5 rokov.

referencie

Čo ponúkame?

Vlastné výrobky, poradenstvo, spracovanie štúdií alebo projektovej dokumentácie, montáž autorizovanými montážnymi firmami, záručný a pozáručný servis.

zákazka od A-Z