DiNER-T / kuchyňské digestoře s přívodem vzduchu

Digestory DiNER-T 

Kompaktní větrací zařízení pro kuchyňské provozy, které je vybaveno rekuperací s účinností až 68 %, dohřevem čerstvého vzduchu po rekuperaci a filtraci odpadního vzduchu s účinností až 94 %. Výhodou tohoto zařízení je integrace veškerých funkcí přímo do digestoře, která je umístěna v prostoru nad varným blokem. Systém nevyžaduje strojovnu vzduchotechniky, pouze do potrubí se instaluje přívodní a odvodní ventilátor. Vhodné pro rekonstrukce starých budov, kde není prostor pro strojovnu vzduchotechniky.

Ako správne navrhnúť systém pre veľkokuchyne?

V tejto sekcii sa dozviete všetko o správnom návrhu systémov a čoho sa vyvarovať. Určené hlavne pre prevádzkovateľov stravovacích zariadení.

čítajte ďalej

Prečo ATREA?

ATREA SK s.r.o. je výrobcom hlavných častí systémov, medzi ktoré patria vetracie jednotky DUPLEX s rekuperáciou tepla, vetracie a klimatizačné stropy, digestory a regulácia. Všetko získate od jedného výrobcu s jednou zárukou až na 5 rokov.

referencie

Čo ponúkame?

Vlastné výrobky, poradenstvo, spracovanie štúdií alebo projektovej dokumentácie, montáž autorizovanými montážnymi firmami, záručný a pozáručný servis.

zákazka od A-Z