MODIS / kuchyňské digestoře

Digestory MODIS 

Digestoře MODIS byly navrženy jako stavebnicový systém, který  umožňuje zvolit dodávku vcelku nebo sestavení přímo na stavbě svépomocí dle jednoduchého návodu. Na výrobu je použit výhradně nerezový plech AISI 304 tloušťky 1 mm, který zajišťuje odpovídající odolnost proti vysoké teplotě, vlhkosti a organickým sloučeninám. Typ Modus je první zařízení, ve kterém je použito svítidlo vlastní konstrukce v nerezovém plášti s krytím IP54 a teplotní odolností do 60 °C. Provedení svítidla zajišťuje požadovanou intenzitu a rovnoměrnost osvětlení na pracovní ploše. K filtraci neboli odlučování tuků z odpadního vzduchu jsou použity tahokové filtry typu MODUS  400 x 400 s účinností až 90 %.

Ako správne navrhnúť systém pre veľkokuchyne?

V tejto sekcii sa dozviete všetko o správnom návrhu systémov a čoho sa vyvarovať. Určené hlavne pre prevádzkovateľov stravovacích zariadení.

čítajte ďalej

Prečo ATREA?

ATREA SK s.r.o. je výrobcom hlavných častí systémov, medzi ktoré patria vetracie jednotky DUPLEX s rekuperáciou tepla, vetracie a klimatizačné stropy, digestory a regulácia. Všetko získate od jedného výrobcu s jednou zárukou až na 5 rokov.

referencie

Čo ponúkame?

Vlastné výrobky, poradenstvo, spracovanie štúdií alebo projektovej dokumentácie, montáž autorizovanými montážnymi firmami, záručný a pozáručný servis.

zákazka od A-Z